GLOCK LATVIJĀ

SIA GUN MARKET oficiālais pārstāvis Glock Ges.m.b.H Latvijā

Oficiālais pārstāvis Glock Ges.m.b.H Latvijā SIA GUN MARKET, dibināta 1999.gadā, pamatdarbība bija ieroču makstu un citu aksesuāru ražošana no naturālās ādas un sintētiskiem materiāliem, armijas, policijas, drošības un apsardzes dienestu, mednieku un privētpersonu vajadzībām.

2007.gada septembrī SIA GUN MARKET saņēma LR IeM Speciālo atļauju (Licenci) Nr.1117 par tiesībām nodarboties ar B,C un D,kategorijas sporta, medību un pašaizsardzības šaujamieroču, lielas un mazas enerģijas pneimatisko ieroču, to munīcijas, sastāvdaļu un palīgierīču, auksto ieroču un speciālo līdzekļu importu, eksportu, tranzītu, eksponēšanu izstādēs un realizāciju.

No 2011.gada SIA GUN MARKET saņēma starptautiski slavenas Austrijas firmas GLOCK Ges.m.b.H oficiālā pārstāvja licenci Latvijas teritorijā. Mūsu firma nodarbojas ar visa GLOCK Ges.m.b.H ražotā ieroču, detaļu un aksesuāru klāsta, kas atļauts tirdzniecībai Latvijas teritorijā, tirdzniecību, kā arī sniedz konsultatīvu un praktisku palīdzību detaļu nomaiņā un ieroča uzbūves skaidrošanā.


Visu nepieciešamo informāciju Jūs varat saņemt veikalā GUN MARKET, tirdzniecības centrā Atrium AZUR, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1 (pie Slāvu tilta, karti skat. šeit)


Veikala darba laiks: katru dienu, ieskaitot brīvdienas, no 10:00 līdz 21:00.

Uzziņas pa tālruņiem: 29415818, 26100282

E-pasts: glock.lv@inbox.lv 

E-veikals www.gunmarket.eu


 .